פואנטה פואנטה - דפנה הראל כפיר נכנסת לארנק שלכם http://poenta.co.il/templates/rt_ambrosia/custom/images/about/logo/logo-naked-500-200.png דפנה הראל כפיר [email protected] +972-525-454-669

כאן עושים עיתונות עצמאית! תמכו באתר 'פואנטה' ע"י תרומה - לפרטים נוספים >>

תוכן מקודם
פואנטה פואנטה - דפנה הראל כפיר נכנסת לארנק שלכם http://poenta.co.il/templates/rt_ambrosia/custom/images/about/logo/logo-naked-500-200.png דפנה הראל כפיר [email protected] +972-525-454-669

עכשיו גם בראשל"צ: מוצרי טיפוח ב-10 שקלים בסניף חדש של רשת גוד פארם

דאודורנט של AXE ונוזל כביסה של ARIEL ב-10 שקלים, ולא במבצע זמני

שני, 20 מרס 2017
היזמים אוהד סנדלר ואדם פרידלר בסניף גוד פארם החדש בראשון לציון היזמים אוהד סנדלר ואדם פרידלר בסניף גוד פארם החדש בראשון לציון

רשת הפארם הזולה גוד פארם פותחת סניף נוסף, שלישי במספר, והפעם מי שייהנה ממוצרי פארם זולים ב-10 שקלים לפריט הם תושבי ראשון לציון והסביבה. 

הסניף החדש נפתח ברחוב הרצל 70, ונמכרים בו כל המוצרים שנמכרים בשני הסניפים האחרים של הרשת. המגוון כולל מוצרי טיפוח וטואלטיקה, כמו משחות שיניים, מברשות שיניים, חוט דנטלי, שמפו, מרכך, תחליב רחצה ועוד - כולם של המותגים המוכרים כמו נקה, קרמה, קולגייט ואורל בי. גם מוצרי ניקוי אפשר למצוא במקום, החל ממגבונים, דרך חומרי ניקוי ועד מוצרי היגיינה אישית, בריאות הפה ועד פלסטרים, ואפילו ויטמינים ותוספי תזונה.

מי שחושש ממחסן שמבטיח מחירים נמוכים על חשבון חוויית קנייה, יופתע לטובה: מדובר בחנות נעימה ומרווחת שמספקת חוויית קנייה שאינה נופלת מזו של כל חנות אחרת.

היזמים, אוהד סנדלר ואדם פרידלר, שבים ומדגישים בכל הזדמנות כי הקונספט של 10 שקלים למוצר הוא קונספט עם היתכנות כלכלית: "אנחנו לא מפסידים על אף מוצר. לכן, כשבמקומות אחרים מוכרים את אותם מוצרים במחירים הרבה יותר גבוהים, השאלה על התמחור צריכה להיות מופנית אליהם ולא אלינו".

גודפארם2
היזמים אוהד סנדלר ואדם פרידלר בסניף גוד פארם החדש בראשון לציון

כזכור, כפי שפרסמתי כאן, רשת גוד פארם נפתחה בחודש אוגוסט בתל אביב עם סניף ראשון ברחוב קינג ג'ורג', ולפני כחודשיים פתחה סניף נוסף - ברחוב שטמפפר בפתח תקווה.

על פי התוכנית, בקרוב ייפתחו סניפים ברחובות, בחולון ובחדרה, כאשר בשנה הקרובה הרשת צפויה לפתוח סניף חדש בכל חודש. 

מה דעתך? נשמח לשמוע!
תוכן מומלץ מרחבי הרשת
×

קבלו עדכונים אישיים על חדשות הצרכנות הכי חשובות

מה מעניין אותך?

 
×
חפשו באתר 'פואנטה'
×

פרסום באתר פואנטה

קדמו את המסר שלכם אל עשרות אלפי צרכנים ישראלים

לפרטים נוספים

×

כל מה שחשוב וקשור לכיס שלך

קבלו ישירות למייל את הכתבות הנבחרות של פואנטה מהשבוע האחרון