פואנטה פואנטה - דפנה הראל כפיר נכנסת לארנק שלכם http://poenta.co.il/templates/rt_ambrosia/custom/images/about/logo/logo-naked-500-200.png דפנה הראל כפיר [email protected] +972-525-454-669

כאן עושים עיתונות עצמאית! תמכו באתר 'פואנטה' ע"י תרומה - לפרטים נוספים >>

תוכן מקודם
פואנטה פואנטה - דפנה הראל כפיר נכנסת לארנק שלכם http://poenta.co.il/templates/rt_ambrosia/custom/images/about/logo/logo-naked-500-200.png דפנה הראל כפיר [email protected] +972-525-454-669

בעוד חמישה חודשים - חברת סלולר נוספת: אקספון

ניסתה של אקספון לתחרות יכולה לתת משקל נגד לרצון השחקניות הגדולות להעלות מחירים, ואולי היא תהיה גולן טלקום הבאה

חמישי, 20 אפריל 2017

אחרי חודשים ארוכים של דיבורים - היום נמסרה ההודעה הרשמית: שחקנית שישית תצטרף אל חברות הסלולר שמחזיקות רשתות.

מדובר בחברת אקספון 018, שכיום מציעה שירותי אינטרנט ושיחות בינלאומיות.

החברה, אשר נמצאת בבעלותו של איש העסקים חזי בצלאל והמנכ"ל שלה הוא יעקב נדבורני (שהיה בעבר מנכ"ל הוט מובייל), לא פרסמה הודעה רשמית. עם זאת, בעבר נאמר כי היא תציע מחירים נמוכים ומבצעים אטרקטיביים. מאחר שהיא מציעה גם שירותי אינטרנט ושיחות בינלאומיות - ייתכן שתציע חבילות משולבות.

עם הצטרפותה, יוכלו הצרכנים לבחור בין החברות הוותיקות - פלאפון, סלקום ופרטנר, לבין החברות החדשות יותר יותר בשוק - הפעילות בו מאז רפורמת הסלולר ב-2012: הוט מובייל, גולן טלקום (שנרכשה ע"י אלקטרה צריכה), רמי לוי תקשורת ו- 012 סמייל (השייכת לפרטנר). בנוסף, ישנם מותגי סלולר נוספים ששייכים ברובם לחברת פלאפון, כמו המותג של של קרביץ (קרביץ מובייל) או המותג PMOBILE שמשותף לפלאפון ורשת באג.

ומה לגבי המחירים? כזכור, לאחרונה אישרה הממונה על ההגבלים העסקיים, עו"ד מיכל הלפרין, את מכירת גולן טלקום לחברת אלקטרה צריכה. זאת, כשהיא מחייבת אותה להעניק מבצעי עומק עד סוף השנה.

מה יהיה אחר כך? מנכ"ל גולן טלקום, גיל שרון, רמז בשידור בגלי צה"ל למתחרות להעלות את מחיריהן, וקיים סיכוי שזה יקרה (את דעתי על התנהלותו של שרון אתם מוזמנים לקרוא כאן).

עם זאת, כניסתה של אקספון לתחרות יכולה לתת משקל נגד לרצון השחקניות הגדולות להעלות מחירים, ואולי היא תהיה גולן טלקום הבאה. 

 

מה דעתך? נשמח לשמוע!
תוכן מומלץ מרחבי הרשת
×

קבלו עדכונים אישיים על חדשות הצרכנות הכי חשובות

מה מעניין אותך?

 
×
חפשו באתר 'פואנטה'
×

פרסום באתר פואנטה

קדמו את המסר שלכם אל עשרות אלפי צרכנים ישראלים

לפרטים נוספים

×

כל מה שחשוב וקשור לכיס שלך

קבלו ישירות למייל את הכתבות הנבחרות של פואנטה מהשבוע האחרון