פואנטה פואנטה - דפנה הראל כפיר נכנסת לארנק שלכם http://poenta.co.il/templates/rt_ambrosia/custom/images/about/logo/logo-naked-500-200.png דפנה הראל כפיר [email protected] +972-525-454-669

כאן עושים עיתונות עצמאית! תמכו באתר 'פואנטה' ע"י תרומה - לפרטים נוספים >>

תוכן מקודם
פואנטה פואנטה - דפנה הראל כפיר נכנסת לארנק שלכם http://poenta.co.il/templates/rt_ambrosia/custom/images/about/logo/logo-naked-500-200.png דפנה הראל כפיר [email protected] +972-525-454-669

מועדון הצרכנות הוט לא נשאר מחוץ לחגיגה: מציע 20% הנחה על קניות בצ'יינה ביי

מועדון הצרכנות הוט, שבמהלך השנה מעניק 11% הנחה לרוכשים באתר הקניות צ'יינה ביי (chinabuy), מציע למשך שבוע (19-25 ביולי) הנחה מוגדלת של 20%.

שני, 18 יולי 2016

מועדון הצרכנות הוט, שבמהלך השנה מעניק 11% הנחה לרוכשים באתר הקניות צ'יינה ביי (chinabuy), מציע למשך שבוע (19-25 ביולי) הנחה מוגדלת של 20%. לאחרונה נראה שכולם רוצים להיות חלק מחגיגת הקניות המקוונות, כפי שפרסמתי בשבוע שעבר (http://bit.ly/29AFFdf) – ישראכרט הציעה למשך מספר ימים הנחות לרוכשים בעלי אקספרס, לאומי קארד מציעה כסף חזרה על קנית בעשרות אתרי אינטרנט באמצעות זיכוי, וחברת כאל מעניקה הנחה קבועה של 10% על קניות בצ''ינה ביי.

צ'יינה ביי, שנוסדה ב-2012, היא חברה גלובלית הממוקמת בהונג קונג ומאפשרת רכישת מוצרים מקוונת מסין ישירות לצרכנים סופיים ברחבי העולם. אחת הסיבות לפופולריות שלה היא שהחברה נותנת שירות לקוחות בשפה העברית.

מועדוני הצרכנות חולשים על כל תחומי הקניות - החל מנדל"ן, דרך רכב ועד נופשים ואטרקציות לקיץ. זירת הסחר המקוון היא היום אחת הזירות הצרכניות הסוערות ביותר, ונכון להיום, ההנחה שמציעים במועדון הוט, בגובה 20% מהרכישה, היא ההנחה הגבוהה ביותר שניתנת לחברי מועדון צרכנות או לקוחות של חברת אשראי כלשהי באתר סחר מקוון. המועדון משרת הנדסאים, טכנאים, חברי הסתדרות האקדמאים במח"ר, עובדים סוציאליים ועיתונאים, וחברים בו 150 אלף בתי אב.

מה דעתך? נשמח לשמוע!
תוכן מומלץ מרחבי הרשת
×

קבלו עדכונים אישיים על חדשות הצרכנות הכי חשובות

מה מעניין אותך?

 
×
חפשו באתר 'פואנטה'
×

פרסום באתר פואנטה

קדמו את המסר שלכם אל עשרות אלפי צרכנים ישראלים

לפרטים נוספים

×

כל מה שחשוב וקשור לכיס שלך

קבלו ישירות למייל את הכתבות הנבחרות של פואנטה מהשבוע האחרון