פואנטה פואנטה - דפנה הראל כפיר נכנסת לארנק שלכם http://poenta.co.il/templates/rt_ambrosia/custom/images/about/logo/logo-naked-500-200.png דפנה הראל כפיר admin@poenta.co.il +972-525-454-669
תוכן מקודם
פואנטה פואנטה - דפנה הראל כפיר נכנסת לארנק שלכם http://poenta.co.il/templates/rt_ambrosia/custom/images/about/logo/logo-naked-500-200.png דפנה הראל כפיר admin@poenta.co.il +972-525-454-669

מיזם חדש - אייר שף: ארוחות כשרות בכל יעד בחו"ל

הרעיון: צוות טבחים שטס עם הקבוצה ודואג לארוחות כשרות. מה המחיר?

חמישי, 18 מאי 2017
בופה של אייר שף בופה של אייר שף צילום: חנה כצנלסון

ישראלים רבים המטיילים בחו"ל המגדירים את עצמם שומרי כשרות, לוקחים עמם קופסאות שימורים ומסתפקים באוכל בסיסי מחשש לאכילת מזון לא כשר.

מיזם חדש, אייר שף (AIR CHEF), פונה לקהל הגדול הזה - המוערך בכרבע מיליון איש - ומאפשר לקבוצה של 30 איש ומעלה להזמין צוות של שפים שיטוסו איתם ויבשלו אוכל כשר.

הצוות מקים במקום מזנונים המותאמים לארוחות בוקר וערב, ומבשל את הארוחות מחומרי גלם אשר את חלקם החברה מטיסה במיוחד מהארץ וחלקם נרכשים ביעד המבוקש - הכול תחת פיקוח משגיח כשרות. 

כדי להגיע לקבוצה של 30 איש לא חייבים לצאת מראש בטיול מאורגן - אפשר גם להתארגן באופן עצמאי, דרך סוכן הנסיעות או באמצעות אייר שף.

התפריט, תמהיל הארוחות וסוג הכשרות נקבעים על פי טעמה ורצונה של הקבוצה.

ניסים עקיבא, יזם ומייסד אייר שף, מוסיף כי אפשר גם לקחת אוכל לדרך (Lunch Box) בתיאום ובהזמנה מראש. בנוסף, הוא מציין כי הארוחה כוללת כמובן גם קינוחים וכן מנות לצמחוניים. 

איך זה עובד?

צוות אייר שף מגיע ליעד לפני הקבוצה, מכשיר חלק מהמטבח ודואג להקמת המזנונים הכשרים בחדר האוכל. בחברה מבטיחים כי הארוחות עוברות דגימות שוטפות במעבדות בחו"ל.

קבלו סיכום שבועי עם הכתבות המומלצות מאתר 'פואנטה'

מחירים

המחיר כמובן משתנה בהתאם לתפריט ובהתאם לאורך הטיול.

בחברה מציינים כי מדובר במחיר שאינו עולה על ארוחת בוקר/ערב ממוצעת בבית מלון בארץ.

מחיר ממוצע עבור 3 ארוחות בוקר ו-3 ארוחות ערב, בחופשה של 3 לילות ו- 4 ימים: כ-800 שקל.

מדובר במחיר מינימום ממוצע, נכון להיום. 

אתר החברה: airchef.co.il

מה דעתך? נשמח לשמוע!
תוכן מומלץ מרחבי הרשת